افکار خوش آينده

تازگیها توی یک کتابی خوانده ام که اگر میخواهید اتفاقات خوشایندی برایتان بیوفتد فقط به نکات مثبت فکر کنید. مثلن اگر توی یک هواپیمای در حال سقوط نشسته اید. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و به اینکه وقتی فرود آمدید چه کسانی به استقبالتان خواهند آمد و مجلس مهمانی و شام هفته ی بعد فکر کنید. حتا میتوانید سفارش یک قهوه هم بدهید که برایتان بیاورند.

حالا من اینجا پشت میزم نشسته ام و دارم فکر میکنم خب الان بهتر است اول به کدام یکی از اتفاقات و برنامه های خوشایند آینده ام فکر کنم؟

/ 17 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عرفان

اينجا رو گم کرده بودم... خوشحالم دوباره پيدا کردمتون

مهديه

به به...من عاشق رويايدنو فکر کردن به روياهاهستم...به خصوص وقتی که سر کار توی شرکت هستم!

فهيمه

به اميد اتفاق افتادن همه اتفاقاي خوب

محمدرضا

کامينگ سون !!! ...!!! Coming Soon !!! بعدا بهت میام و سر میزنم ... قول ... فقط اومدم بگم که : خبر آمد ممزی در راه است ... !!!

دانش رنگارنگ

وب خوب و پرباری داری به خاطر مطالب خوب و قشنگش تبریک میگویم دانش رنگارنگ از شما به خاطر این همه ذوق و سلیقه جهت تکمیل کادر مدیریت نویسندگان خود برای بازدید و همکاری دعوت به عمل می آورد سایت و انجمن دانش رنگارنگ متعلق به همه و شما بوده و مطالب خوب شما را با نامتان مورد نمایش عموم قرار می د هد شما در هر رشته ای که هستید می توانید در دانش رنگارنگ بعنوان مدیر فعالیت نمایید . دانش رنگارنگ متعلق به همه مردم ایران و جامعه فرهنگی میباشد هدف این انجمن پرورش استعدادهای نهفته و بالقوه همه افراد بوده و انتقال آن به جامعه ایرانی و فارسی زبان داخل کشور و خارج آن میباشد .این انجمن در همه موضوعات خوب و مثبت جامعه فعالیت می کند . امیدواریم که همه مردم ایران جهت ارائه فرهنگ خوب و دانسته های خود به خارج کشور از کوچک بزرگ و از زن و مرد دست به قلم شده تا تاروپود جهل و نادانی را از کشورمان دور کنیم. برای فردایی بهتر همه باید دست همکاری و مودت دهیم منتظر حضور سبز شما در دانش رنگارنگ هستیم موفق و پیروز باشید .

ارس

سلام. خوشحالم که با اومدم اینجا و پست شما رو میخونم والا من دارم فکر میکنم به اینکه من اون موقع احتمالا قهوه سفارش نمی دادم چون نسکافه رو بیشتر دوست دارم موفق باشید

مامانی مجرد

سلام به اين فکر کن که عسلی بياد بهت بگه مامانی بيشتر از ده تا دوست دارم به اندازه ستاره ها

راضیه

پيشنهاد جالبی است فکر کردن به چيزهای خوب در شرايط بد. به نظر من توی اون لحظات مطمئنا همون اتفاقات خوب رخ می دهند و اون اتفاق بد اصلا رخ نمی دهد.